o kancelariiAdwokaci Paweł Kapral i Justyna Skuza prowadzą indywidualne, jednakże ściśle ze sobą współpracujące kancelarie adwokackie, zlokalizowane pod wspólnym adresem w Sosnowcu przy ulicy Targowej 8. Nasze kancelarie świadczą profesjonalne usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa, tak dla klientów indywidualnych, jak i dla wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych. Prowadzimy sprawy na terenie właściwości sądów w Sosnowcu, Katowicach, Mysłowicach, Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Chorzowie, Bytomiu, Jaworznie, Tychach a na życzenie klienta również przed pozostałymi sądami na terenie kraju.

W naszych działaniach kierujemy się w szczególności najpełniej rozumianą rzetelnością i starannością w prowadzeniu spraw klientów, terminowością, mobilnością oraz indywidualnym podejściem do każdej ze spraw, połączonym zawsze z pełnym zrozumieniem celów i oczekiwań

Wszelkie dane i informacje powierzone nam w związku z prowadzonymi sprawami i udzielanymi poradami prawnymi chronione są w pełni tajemnicą zawodową.

Masz pytania? Potrzebujesz Konsultacji Skontaktuj się! Zadzwoń!