obszary praktykiKancelaria Adwokacka prowadzi praktykę dotyczącą następujących obszarów: 

Prawo Karne

Nasi adwokaci świadczą szeroko rozumianą pomoc prawą w zakresie prawa karnego i karnoskarbowego, jak również w postępowaniu w sprawach o wykroczenia na każdym etapie postępowania. W szczególności nasze działania w zakresie prawa karnego polegają na:

Prawo Cywilne

Udzielamy kompleksowej pomocy w zakresie dochodzenia roszczeń wynikających z różnych stosunków cywilnoprawnych, w szczególności stosunków obligacyjnych (umów), jak i ochrony przed nieuzasadnionymi roszczeniami innych stron tych stosunków. Nasi adwokaci udzielają szeroko rozumianej pomocy prawnej w zakresie prawa cywilnego, w tym:

Nasze działania w zakresie prawa cywilnego polegają w szczególności na:

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Nasi adwokaci z powodzeniem podejmują się prowadzenia wszelkich spraw z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności zaś spraw o:

Prawo pracy i ubezpieczeń społęcznych

Kancelaria świadczy usługi doradcze w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy. Oferta Kancelarii obejmuje fachową i praktyczną pomoc w rozstrzyganiu bieżących problemów pracowniczych. Usługi obejmują w szczególności:

Nieruchomości

Kancelaria zapewnia szeroki wachlarz usług w zakresie doradztwa w obrocie nieruchomościami. Nasze działania w tym zakresie polegają w szczególności na:

Prawo gospodarcze i prawo spółek

Kancelaria zapewnia pełną obsługę prawną związaną z prowadzeniem przez naszych klientów działalności gospodarczej. Doradztwo prawne polega na doraźnych usługach oraz stałej obsłudze prawnej. Oferowane w tej dziedzinie usługi obejmują w szczególności:

Postępowanie egzekucyjne i windykacja należności

Nasi adwokaci zapewniają Państwu udział na etapie postępowania egzekucyjnego przed sądem i komornikiem. Dzięki ścisłej współpracy z profesjonalnymi firmami windykacyjnymi oferujemy naszym klientom pomoc prawną związaną z odzyskaniem wszelkich należności pieniężnych.

Masz pytania? Potrzebujesz Konsultacji Skontaktuj się! Zadzwoń!